Strona główna » Dom i ogród » Budownictwo i Akcesoria » Elektryka i akcesoria » Domofony i wideodomofony » Elektrozaczep Hartte XSHD12R-C przeciwpożarowy rewersyjny z wyślizgiem 12V
bezpłatna dostawa - produkt
-10% Produkt
Elektrozaczep Hartte XSHD12R-C przeciwpożarowy rewersyjny z wyślizgiem 12VElektrozaczep Hartte XSHD12R-C przeciwpożarowy rewersyjny z wyślizgiem 12VElektrozaczep Hartte XSHD12R-C przeciwpożarowy rewersyjny z wyślizgiem 12VElektrozaczep Hartte XSHD12R-C przeciwpożarowy rewersyjny z wyślizgiem 12VElektrozaczep Hartte XSHD12R-C przeciwpożarowy rewersyjny z wyślizgiem 12V
Elektrozaczep Hartte XSHD12R-C przeciwpożarowy rewersyjny z wyślizgiem 12V
Numer katalogowy: XSHD12R-C
Kod producenta: XSHD12R-C
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 5903857580174
Stan produktu: Zobacz opis produktu
Kod producenta: XSHD12R-C
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.162
Łączność: Bezprzewodowy
Kamera w panelu zewnętrznym: Brak
EAN (GTIN): 5903857580174
Marka: Bira
Kolor: srebrny
Rodzaj domofonu: Jednorodzinny
Zawiera baterie: nie
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
Kup przez Allegro
dodaj do schowka
Złóż zamówienie dzisiaj. Wyślemy je w najbliższy dzień roboczy.
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Cechy:
  • Radialny Zaczep Stalowy: Konstrukcja zaczepu nie wystaje poza obrys elektrozamka i oferuje możliwość regulacji w zakresie 3,5 mm, co znacząco upraszcza montaż i dostosowanie do indywidualnych potrzeb instalacji.
  • Typ Pracy NO: Normalnie otwarty - rewersyjny
Dane elektryczne:
  • Typ: DC
  • Toleracja napięcia: 10-14 V
  • Oporność: 60 Ohm
  • Pobór prądu AC: - mA
  • Pobór prądu DC: 200 mA
  • Praca ciągła pod prądem (100% ED): NIE