Strona główna » Elektronika » Komputery » Serwery i akcesoria » Podzespoły serwerowe » Zasilacze » DELTA DPS-2000BB A 2000W 12v 164A 39Y7360
bezpłatna dostawa - produkt
-10% Produkt
DELTA DPS-2000BB A 2000W 12v 164A 39Y7360DELTA DPS-2000BB A 2000W 12v 164A 39Y7360DELTA DPS-2000BB A 2000W 12v 164A 39Y7360DELTA DPS-2000BB A 2000W 12v 164A 39Y7360DELTA DPS-2000BB A 2000W 12v 164A 39Y7360
DELTA DPS-2000BB A 2000W 12v 164A 39Y7360
Numer katalogowy: 39Y7360
Kod producenta: 39Y7360
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 660164323270
Stan produktu: Zobacz opis produktu
EAN (GTIN): 660164323270
Producent: IBM
Kod producenta: 39Y7360
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
Kup przez Allegro
dodaj do schowka
Zamów produkt do godziny: 13:00. Zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Pozostało jeszcze:
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
DELTA DPS-2000BB A
IBM PN: 39Y7360
2000W
12v 164A
Zasilacz serwerowy Delta DPS-2000BB A (IBM FRU: 39Y7360, PN: 39Y7359) to wysokowydajna jednostka zasilająca przeznaczona do systemów IBM BladeCenter. Dzięki mocy 2000 W i konstrukcji typu hot-swap, zapewnia niezawodne zasilanie oraz łatwość konserwacji w środowiskach o wysokiej dostępności.
Kluczowe parametry techniczne:
Model: Delta DPS-2000BB A
FRU (Field Replaceable Unit): 39Y7360
P/N (Part Number): 39Y7359
Moc maksymalna: 2000
Napięcie wyjściowe: 12 V DC, 160 A
Napięcie wejściowe: 200–240 V AC, 12 A, 50/60 Hz